Red Bull Rampage 2013: jízda na horském kole

Anonim
Red Bull Rampage 2013

Nejlepší extrémní cyklistika z celého světa se letos sjela do amerického Utahu, aby se zúčastnila Red Bull Rampage a zjistila, kdo z nich dokáže zdolat strmé útesy národního parku Zion. Sportovci soutěží od roku 2002 ve sjezdových a freeridových disciplínách. Letošní soutěž se konala 13. října a vítězem byla Kyle Strait.

Red Bull Rampage 2013: soutěž na horských kolech
Cyklistická soutěž Red Bull Rampage 2013

Při předběžném výběru byli vybráni nejsilnější jezdci, kteří měli možnost předvést své dovednosti a nebojácnost na závěrečných závodech soutěže. Red Bull Rampage se poprvé zúčastnil atlet z Ruska Kirill Benderoni. Sportovec bohužel neprošel předběžným výběrem a finále soutěže sledoval jako divák.

Red Bull Rampage 2013: Horská cyklistika
2013 Red Bull Rampage Horská cyklistika
Red Bull Rampage 2013: soutěž o nejodvážnější

A bylo se na co dívat. Cyklisté z celého světa zdolali vrcholky hor, riskovali, ne -li prohráli, pak si zlomili vaz. Letošní Red Bull Rampage byl naštěstí bez vážných zranění a samotná akce byla docela vzrušující. Mimochodem, z částí kola, které jsou mimo provoz, můžete vytvářet krásné umělecké předměty.