Obsah:

Děti známých osobností, které se účastnily soutěží: Jak pro ně kreativní soutěže skončily

Anonim
Image
Image

26. dubna 2019, finále šesté sezóny televizní show „Voice. Děti “, kterou vyhrála Mikella Abramova, dcera zpěváka Alsou. Diváci vyjádřili nevěru ve výsledky hlasování a věřili, že si soutěžící vedli mnohem lépe než vítěz. Stojí za to říci, že to není poprvé, co se děti slavných čas od času účastní různých soutěží, a ne vždy se jim podaří obejít své soupeře.

Sofia Yatsenyuk

Dcerě bývalého předsedy vlády Ukrajiny Arsenija Jaceňuka bylo 10 let, když se zúčastnila ukrajinské televizní show „Hlas. Děti . Dívka však nešla dál než naslepo poslouchat. Členy poroty výkon Sofie nijak nezaujal, ale velmi je překvapilo, když se dozvěděli, že se nejmenuje stejným jménem, ale dcerou Arsenija Yatsenyuka, který byl během představení dědičky v zákulisí. Tatínek byl ze Sofiina selhání velmi rozrušený a po představení dívku uklidnil, jak nejlépe uměl.

Danae Prigogine

Dcera prvního manželství slavného producenta Josepha Prigogina bojuje s nadváhou téměř celý svůj dospělý život. Postupem času se Danae Prigogine podařilo udělat z figury její důstojnost a stala se poměrně úspěšným a populárním modelem plus velikosti. Navzdory tomu se dívka neustále snaží zbavit se přebytečných kil: chodí na sport, sleduje její dietu a obrací se na lékaře o pomoc. V roce 2016 se Danae Prigozhina zúčastnila soutěže krásy Miss Rusko, kde získala titul první vicemiss.

Nikita Presnyakov

Syn Christiny Orbakaite a Vladimíra Presnyakova projevoval od dětství tvůrčí sklony. Již v 17 letech se poprvé objevil ve filmech, později absolvoval filmovou akademii v USA. Kvůli Nikitě Presnyakovovi účast v několika televizních soutěžích. V "Cruel Games" v roce 2010 dosáhl Nikita finále páté hry, o dva roky později vyhrál ukrajinskou soutěž "ShowStgowon". V roce 2013 Presnyakov spolu s Olgou Kleinovou obsadili druhé místo v projektu „Dvě hvězdy“a o rok později se stal vítězem show „Prostě stejné“, o toto vítězství se podělil s Irinou Dubtsovou. V roce 2015 se spolu se svou skupinou Multiverse dostal do finále druhé sezóny vokální soutěže Main Stage, ale hlavní cenu se mu nepodařilo získat.

Alexandr Filin

Syn uměleckého ředitele Bolshoi Ballet Company Sergeje Filina a baletky Marie Prorvich se zúčastnil projektu „Hlas. Děti “v roce 2016. Působil v týmu Dimy Bilana a dokázal dosáhnout semifinále.

Varvara Koshevaya

Dcera slavného ukrajinského showmana Jevgenije Koshevoje se dokázala zúčastnit dvou kreativních soutěží. Ve třetí sezóně ukrajinské verze televizní show „Voice. Děti “Barbara se po slepých zkouškách dostala do Potapova týmu, ale poté v bitvách vypadla. Ale v projektu „Make a Comician Laugh. Děti “se v roce 2016 podařilo stát se vítězem a vyhrát 20 tisíc hřiven.

Arseny Shulgin

Nejmladší syn zpěvačky Valerie a producenta Alexandra Shulgina se hudbě vážně věnuje od dětství. Talentovaný hudebník má několik ocenění za účast na hudebních soutěžích jako klavírista. Ve věku 13 let získal Arseny stříbrného Louskáčka za účast ve stejnojmenné soutěži pořádané televizním kanálem Kultura. V roce 2012 vyhrál mladý muž Grand Prix na dvou soutěžích-festivalech: „Noc v Madridu“a „Otevřená Evropa“.

Talentovaný hudebník se bohužel později rozhodl změnit specializaci a své úsilí zaměřil nikoli na hraní, ale na tvorbu hudby. Čas ukáže, jak úspěšný bude v této oblasti.

Antonina Matvienka

Dcera slavné ukrajinské zpěvačky Niny Matvienko se zúčastnila první sezóny ukrajinské verze projektu Voice. Navzdory skutečnosti, že v té době se Antonina Matvienko již profesionálně věnovala hudbě a byla sólistkou souboru Kyjev Camerata, neprošla prvními slepými konkurzy. Díky Konstantinu Meladze se umělec dostal na opakované zkoušky a byl přijat do týmu Ruslany. Díky tomu obsadila v soutěži druhé místo.

Dlouho očekávané finále 6. sezóny vokálního projektu „Hlas. Děti“skončilo skutečným skandálem. Vítězství v show získala 10letá dcera populární zpěvačky Alsu Mikelly Abramové z týmu Světlany Lobody, ale výsledky soutěže již byly zpochybněny. Mnozí věří, že dívka byla slabší než její konkurenti. A po incidentu se samotná Svetlana Loboda rozhodla opustit show „Voice. Children“.